Jack & Lily PIPER

690 

Tyto rozkošné červené botičky jsou ideální nejen pro milovníky jahod. Ručně vyrobené botičky Jack & Lily řady My Mocs z prodyšné pravé kůže, eko kůže a prémiových netoxických materiálů s 3 mm gumovou podrážkou. Zapínání na suchý zip. Hodí se jak dovnitř, tak i ven.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Tabulka velikostí

Velikost (EU)181920-212223-24
Vnitřní délka (mm)108120127140146
Vnitřní šířka (mm)5558626466
Věk (měsíce)6-1212-1818-2424-3030-36

Pro správné určení velikosti botiček je nutné změřit délku chodidla (ve stoje!) a ke změřené délce navíc  připočítat takzvaný nadměrek v délce cca 12 milimetrů. Výslednou délku v mm převeďte dle výše uvedené tabulky na odpovídající velikost.

Například: délka chodidla dítěte je 115 mm + 12 mm (připočítáváme jako nadměrek). Vyjde nám 127 mm, což odpovídá velikostí EU 20-21 (127 mm).

Často se stává, že nadměrek vychází menší než 12 mm. U malého nadměrku se může stát, že nám botička nevydrží dlouho, protože z ní díte rychleji vyroste. Proto je mnohdy ekonomičtější zvolit botičku s nadměrkem větším. V tomto případě doporučujeme si botičku vyzkoušet, zda v ní díte nezakopává. A to hlavně v případě začínajících chodců, u kterých se doporučuje volit nadměrek okolo 1 cm.

Další informace

Velikost

, ,

Výrobce

Typ chodidla

,

Barva

,

Užití

, , ,

Období

, ,

Výrobce


Autorkou značky Jack and Lily je kanaďanka Brenda Buellová z Vanecouveru. Když byla ve svých třiceti letech podruhé těhotná a stále nespokojená s mizerným výběrem dětských bot, rozhodla se, že to tak nechce nechat. Získala od výrobců kůže pár zbytků z kabátů a první botičky byly na světě. I když role maminky byla zpočátku velmi náročná, nevzdala to. věděla, že maminky si zaslouží kvalitní obuv pro své děti. Brenda se vrhla do šití dětských capáčků i botiček a zpočátku je nabízela menším podnikům, které měly zájem. Jejich reakce ji šokovala. Pro nové produkty bylo mnohdy těžko se uplatnit, ale ona prodala všechno. A zákazníci chtěli více. V dnešní době je značka Jack and Lily velmi úspěšná a stala se symbolem hravé, roztomilé a stylové dětské obuvi.

A proč Jack and Lily?

“Jack je můj prvorozený syn. Když mi doktor řekl, že druhé dítě bude holčička, věděla jsem, že Lily je pro ni to pravé jméno. Jak jinak bych mohla pojmenovat svou firmu než po mých dětech. A tady se narodila značka Jack and Lily. Nakonec však bylo legrační, že se doktor spletl a narodil se mi chlapeček, náš úžasný Finn. Takže Lily je ve skutečnosti Finn. Vždycky se pobavíme, když to vyprávím. 🙂 “

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jack & Lily PIPER”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *