Sleva

Attipas Urban Yellow

499  390 

Tyto botky z kolekce Urban nabízí zajímavou barevnou kombinaci černé, bílé a žluté barvy.

  • 22,5
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Popis

Tabulka velikostí

Velikost (EU)192021,522,52425,5
Délka chodidla (mm)96-108109-115116-125126-135136-145146-155

Pro správné určení velikosti botiček Attipas je nutné změřit délku chodidla (ve stoje!) a ke změřené délce navíc  připočítat takzvaný nadměrek v délce cca 5 milimetrů. Výslednou délku v mm převeďte dle výše uvedené tabulky na odpovídající velikost.

Například: délka chodidla dítěte je 130 mm + 5 mm (připočítáváme jako nadměrek). Vyjde nám 135 mm, což odpovídá velikostí EU 22,5 (126-135 mm).

V průběhu jednoho dne udělá dítě více než 18 000 kroků, proto by jeho boty měly být maximálně lehké a neměly by být pro nohu zátěží. Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Botičky pro miminka, kojence či batolata ATTIPAS tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.

Jako naboso. Vědci z celého světa prokázali, že chůze a běh naboso má kladný vliv na celý organismus. V botičkách Attipas se Vaše děti budou cítit jako naboso.

Obuv Attipas je vhodná pro nošení doma a také pro nošení venku v teplém a suchém počasí.

5 bodov Rozovie_F

  • Komfort. Měkká podrážka, která neklouže.
  • Prodyšnost.  Prodyšná podrážka, díky které dětská noha může dýchat a nezapařuje se.
  • Zdraví.  Volná špička podporuje správný stereotyp chůze a nebrání krevnímu oběhu dětské nožky. Obuv byla vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy.
  • Bezpečnost. Speciálně vyvinutá technologie výroby obuvi bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu.
  • Lehkost a flexibilita. Podrážka je ze silikonu a ponožka z bavlny. Tento jednoduchý materiál dělá obuv velice lehkou a pružnou.
  • Snadná údržba. Obuv je pratelná v pračce (program pro ruční praní, s použiváním síťky na praní).

Další informace

Výrobce

Velikost

Typ chodidla

Barva

, , ,

Užití

,

Období

Výrobce

Obuv Attipas byla vyvíjena ve spolupráci s katedrou ortopedie na Národní Soulské univerzitě a využila výsledků z moderních studií o vývoji dětské nohy.

Důležitou informací je, že chodidla novorozenců nejsou tvořena kostmi, ale jemnou a elastickou chrupavčitou tkání, kterou nezaznamenáte ani na rentgenu. Jakákoli deformace této chrupavky pak může negativně ovlivnit celý pohybový systém dítěte. Proto je velmi důležité, aby noha dítěte měla maximálně přirozený vývoj a nic ji nebránilo v pohybu.

Tento pozitivní vliv přirozené chůze na celý organismus je potvrzen vědci po celém světě a chůze a běh naboso se stávají čím dál tím více populárními ve všech vyspělých zemích USA i Evropy.

Jakékoli uměle pozměněné prostředí během vývoje, například pevná pata a podrážka, je pro dětskou nohu zatěžující. Dítě udělá v průměru 18 000 kroků za den, proto by jeho boty měly být maximálně lehké a neměly by být pro nohu zátěží. Pokud věříme přírodě, nesnažíme se zcela měnit vnější podmínky vývoje. Naší úlohou je kvalitně pomáhat a podporovat tento dokonalý přirozený vývoj lidské nohy.

Obuv pro miminka od společnosti Attipas přirozeně pomáhá správnému formování chůze u dětí, která je tak maximálně přiblížena chůzi naboso. Je extrémně měkká, flexibilní a kopíruje tvar nohy dítěte s cílem usnadnit přirozený vývoj dětských nohou. První krůčky dítěte by měly být správné, protože jsou základem správného držení těla a správné chůze na celý život!

Attipas je obuv přítomnosti a budoucnosti. Během 2 let nabyla popularity ve více než 30 zemích a naší největší odměnou je radost dětí, které si boty zamilovali. Doufám, že i v České republice si maminky a děti naše boty oblíbí.

Zatím nemám vnoučata, která by mohla nosit obuv Attipas. Mám dospělého syna a ten je moc velký na boty, které jsem vyvinul. Také proto je v mém dalším plánu řada bot Attipas pro dospělé. Věřím noze a její aktivitě, proto pro ni chci vytvořit ten nejlepší směr obuvi na světě!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Attipas Urban Yellow”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0