Froddo Prewalkers Brown

Froddo Prewalkers jsou ideální botičky pro první krůčky vašeho dítěte. Díky velmi tenké a měkké gumové podrážce díte velmi dobře ucítí terén, po kterém chodí.

Vhodné pro normální až užší nožku. Díky zapínání na suchý zip se dají velmi dobře přizpůsobit i na nožku s vyšším nártem.

Ideální na jarní i podzimní procházky.

Botičky značky Froddo jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže, která je barvená pouze šetrnými rostlinnými barvivy. Na tuto kůži je nutné používat šetrnější impregnaci. Špatná péče může způsobit fleky, oděrky, či jinou deformitu kůže. Pro péči doporučujeme výrobky Collonil z řady Organic, nebo eko přípravky od firmy Ecopell. Barva kůže může po ošetření impregnací ztmavnout.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: ,

Popis

Tabulka velikostí

Velikost (EU) 19 20 21 22 23242526
Vnitřní délka (mm)118125127131138140147151
Vnitřní šířka (mm) 60 60 626364646566

Pro správné určení velikosti botiček je nutné změřit délku chodidla (ve stoje!) a ke změřené délce navíc  připočítat takzvaný nadměrek v délce cca 12 milimetrů (pro začínající chodce se doporučuje 10 mm). Výslednou délku v mm převeďte dle výše uvedené tabulky na odpovídající velikost.

Například: délka chodidla dítěte je 115 mm + 10 mm (připočítáváme jako nadměrek u začínajících chodců). Vyjde nám 125 mm, což odpovídá velikostí EU20 (125 mm).

Často se stává, že nadměrek vychází menší než 12 mm. U malého nadměrku se může stát, že nám botička nevydrží dlouho, protože z ní díte rychleji vyroste. Proto je mnohdy ekonomičtější zvolit botičku s nadměrkem větším. V tomto případě doporučujeme si botičku vyzkoušet, zda v ní díte nezakopává. A to hlavně v případě začínajících chodců, u kterých se doporučuje volit nadměrek okolo 1 cm.


Svršek: hladká kůže


Podrážka: protiskluzová pryž


Zapínání: nastavitelné na suchý zip


Další informace

Velikost

,

Výrobce

Typ chodidla

,

Barva

,

Užití

, ,

Období

, ,

0