ZeaZoo COLIBRI Blue

Pohodlné a velmi kvalitní ručně šité capáčky z pravé kůže od bulharské rodinné firmy ZeaZoo Kids. Jsou to skvělé papučky a přezůvky na vnitřní použití nejen do školy. Anatomický střih dle dětské nožičky je základ a kožená podrážka zajistí skvělý pocit jako naboso.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítky: ,

Popis

Tabulka velikostí

Velikost (EU)2122-2324
Vnitřní délka (mm)140147157
Vnitřní šířka (mm)676971

Pro správné určení velikosti botiček je nutné změřit délku chodidla (ve stoje!) a ke změřené délce navíc  připočítat takzvaný nadměrek v délce cca 12 milimetrů. Výslednou délku v mm převeďte dle výše uvedené tabulky na odpovídající velikost.

Například: délka chodidla dítěte je 158 mm + 12 mm (připočítáváme jako nadměrek). Vyjde nám 170 mm, což odpovídá velikostí EU 26 (170 mm).

Často se stává, že nadměrek vychází menší než 12 mm. U malého nadměrku se může stát, že nám botička nevydrží dlouho, protože z ní dítě rychleji vyroste. Proto je mnohdy ekonomičtější zvolit botičku s nadměrkem větším. V tomto případě doporučujeme si botičku vyzkoušet, zda v ní dítě nezakopává. A to hlavně v případě začínajících chodců, u kterých se doporučuje volit nadměrek okolo 1 cm.

Další informace

Velikost

,

Výrobce

Typ chodidla

, ,

Barva

Užití

, ,

Období

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ZeaZoo COLIBRI Blue”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0