Zeazoo YETI Black Sheepskin

Zimní kožené botičky s membránou.

Ručně šité zimní dětské boty z přírodně činěné kůže se zvýšenou voděodolností a s podšívkou z ovčí kůže, která zajišťuje lepší izolaci a absorpci vlhkosti. Díky tomu udržuje dětské nožky v suchu a pomáhá udržet v botě stálou teplotu. 6mm podrážka Vibram Superflex je lehká, flexibilní a s dobrou přilnavostí. Kůže je prodyšná a dovoluje pohodlné nošení i bez ponožek díky dobré cirkulaci vzduchu. Výborně tvarovaná špička, lehkost a ohebná podrážka zajistí vašemu dítěti i v zimě úžasný pocit z chůze jako naboso.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , ,

Popis

Tabulka velikostí

Velikost (EU)2627-2829
Vnitřní délka (mm)170181190
Vnitřní šířka (mm)717377

Pro správné určení velikosti botiček je nutné změřit délku chodidla (ve stoje!) a ke změřené délce navíc  připočítat takzvaný nadměrek v délce cca 12 milimetrů. Výslednou délku v mm převeďte dle výše uvedené tabulky na odpovídající velikost.

Například: délka chodidla dítěte je 158 mm + 12 mm (připočítáváme jako nadměrek). Vyjde nám 170 mm, což odpovídá velikostí EU 26 (170 mm).

Často se stává, že nadměrek vychází menší než 12 mm. U malého nadměrku se může stát, že nám botička nevydrží dlouho, protože z ní díte rychleji vyroste. Proto je mnohdy ekonomičtější zvolit botičku s nadměrkem větším. V tomto případě doporučujeme si botičku vyzkoušet, zda v ní díte nezakopává. A to hlavně v případě začínajících chodců, u kterých se doporučuje volit nadměrek okolo 1 cm.


Vlastnosti: vysoké, zimní, kožené, zateplené pravou ovčí vlnou, ručně šité


Podrážka: vibram 6mm


Zapínání: nastavitelné 2 suché zipy


Další informace

Výrobce

Typ chodidla

,

Barva

Užití

, ,

Období

,

Výrobce


Výrobní program společnosti BOTY BEDA s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Firma navázala na tradiční českou výrobu domácí obuvi, která měla v obuvnickém průmyslu vždy svoje místo. Dnes se společnost BOTY BEDA s.r.o. řadí mezi nejznámější české výrobce dětské kožené a domácí obuvi, s roční produkci 100 000 párů. V současné době jsou výrobní kapacity 300 -700 párů denně. Firma zaměstnává cca 25 zaměstnanců. Veškeré výrobní operace jsou prováděny v rámci firmy. Obuv je zhotovována výhradně z kvalitních přírodních materiálů, především bavlny a kůže, které mají certifikáty špičkové jakosti. Společnost každoročně prezentuje své výrobky na veletrhu STYL & KABO v Brně.

Mohlo by se Vám líbit…

0