O nás

Pozor, NOHATKA už není jen veliký strašidelný mořský členovec. Jsme to i my. Mini rodinka, která vyrábí barefoot botičky a capáčky. Jmenovitě Eva, Petr a naše dvě dítka, díky kterým to všechno začalo. Kdo jiný by byl lepší zkoušeč capáčků a botiček než právě ony.

A jak to bylo s naší nohatkou? Začalo to v červenci 2017, kdy jsme otevřeli malou kamennou prodejnu v Kravařích. Tehdy jsme však trochu přestřelili. Ale chybami se člověk učí. V únoru 2018 jsme prodejnu přestěhovali do Hrabyně. Ale pořád to nebylo pro nás to pravé. Přeprodej obuvi nás nenaplňoval. A tak jsme pomaličku dospěli k tomu, že je škoda brzdit našeho tvůrčího ducha, a začali jsme vyrábět capáčky. A zájem o ně nás tak moc motivoval, že se z toho stala hlavní náplň naší práce. A u capáčků to nezůstalo. Vždy, když jsou potřeba nějaké botičky pro naše děti nebo pro nás, je to skvělá příležitost zkusit něco nového a stále se zdokonalovat. A tak vznikly první prodyšné capáčky do školky, malované capáčky (protože mamince chybělo kreslení 🙂 ), balerínky a botičky. Dříve jsme je tvořili podle obuvnických kopyt, ale ty nás moc omezovaly a práce s nimi byla velmi zdlouhavá. Tak jsme se inspirovali capáčky a všechny botičky šijeme ve stylu capáčků. Díky tomu je můžeme přizpůsobit na jakoukoli nožku.

A tím to nekončí…Jediné, co nás momentálně brzdí je čas. Hlavní náplní našich dní jsou naše milované děti. Ale i tak se čas na práci vždycky najde. Říkáme si, lepší pomaleji a s láskou, než rychle a zbrkle. Našim hlavním cílem je vyrábět kvalitní, pohodlné a krásné obutí pro celou rodinu, kde každý výrobek projde našima rukama. Prostě rodinná firma jak má být. 🙂

Každý den se moc těšíme na Vaše objednávky a Vaše nápady. přiznáme se, že šít s barvami na přání nás baví ze všeho nejvíce. Vždycky se těšíme, co z toho vznikne.

A pár praktických informací:  Zboží nemáme skladem, šijeme až podle objednávky. Občas se stane, že se trefíte do skladových zásob, takovou objednávku ihned odesíláme. V případě, že ne, snažíme se i tak, aby byla objednávka u vás co nejdříve. V období hlavní jarní a podzimní sezóny (říjen, listopad, prosinec, duben, květen, červen) se však pro váš veliký zájem stane, že se doba dodání může prodloužit. Prosím berte ji pouze orientačně. Občas se bohužel stane, že se zdržíme. Moc nás to mrzí, ale pokud děti onemocní nebo nastane nějaká komplikace, práce se zdrží. Moc Vám tímto děkujeme za trpělivost a věříme, že i delší čekání Vám vynahradí naše výrobky. 🙂